عضویت
عضویت رایگان و بدون معطلی

برای عضویت لازم است فرم مشخصات و ایمیل خود را وارد کنید و پس از آن ایمیل تایید ثبت نام شما برایتان ارسال می شود .

خرید
خرید از سایت

برای خرید از سایت ابتدا لازم است یک حساب کاربری در سایت ایجاد کنید تا خرید شما تحت نام شما قابل ثبت باشد .
در صورتی که از قبل حساب ایجاد کرده اید می توانید در قسمت ورود با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود وارد حساب خود شوید و خرید خود را ثبت کنید .
مشتریان عزیز و خریداران عضویت های باشگاهی لازم است قبل از هر خرید نسبت به آدرس، رشته ی ورزشی و مشخصات باشگاه ،ساعات کاری و جزئیات مورد نظر دیگر توجه کنند تا خرید مناسب نیاز خود را انجام دهند . به این دلیل که ما رابط فروشگاهی باشگاه ها و سالن های ورزشی با مردم هستیم و هزینه های پرداختی به باشگاه ها ارسال می گردد پس از پایان سفارش امکان تغییر و یا لغو سفارش و بازگشت هزینه توسط سایت وجود ندارد .

سفارش
ثبت سفارش

زمانی که کد سفارش از سایت برای شما ایمیل شود سفارش شما به طور کامل ثبت شده است و از آن لحظه تا تاریخ مشخص آن قابل استفاده می باشد . تا قبل از دریافت ایمیل سفارش شما ثبت نشده است .

email
عدم دریافت ایمیل پس از خرید

ابتدا بخش junkmail و inbox و spam ایمیل خود را بررسی کنید . گاهی ممکن است در تشخیص خودکار ایمیل سفارش به اشتباه در بخش دیگری قرار گیرد.
در صورتی که مبلغ از حساب شما کسر شود اما سفارش شما ثبت نشده باشد مبلغ تا 72 ساعت به حساب شما باز می گردد .
در صورت بروز مشکل هنگام خرید ،می توانید با پشتیبانی سایت به شماره ی 02188550080 تماس بگیرید یا مشکل خود را از طریق ایمیل support@zarringym.com با ما در میان بگذارید .

code
استفاده از کد سفارش

پس از هر خرید تا قبل از اتمام تاریخ انقضای خرید خود میتوانید با مراجعه به محل و ارائه کد سفارش خود از آن بهره مند شوید.پس از پایان تاریخ انقضای مورد نظر و عدم مراجعه مشتری به باشگاه و ثبت عضویت خود،باشگاه و صاحب کسب و کار ورزشی تعهدی به مشتری نخواهد داشت. در صورتی که سفارش با نام شما ثبت شده باشد اما بخواهید شخص دیگری از آن استفاده کند می توانید کد خود را به ایشان بدهید تا با ارائه به محل از آن استفاده کند .

امنیت
امنیت اطلاعات

برای پیگیری سفارش ها و کمک به مشتریان لازم است نام و مشخصاتشان در سایت ثبت شده باشد . این مشخصات فقط در اختیار مجموعه ی زرین جیم می باشد و هیچگونه استفاده ی دیگری از آن نمی گردد .
همچنین پرداخت آنلاین مشتریان از طریق درگاه بانکی انجام می گردد و مجموعه ی زرین جیم و هیچ مجموعه ی دیگری هیچگونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی و رمز آن نداشته و امنیت حساب شما به هیچ وجه مختل نمی شود.

تخفیف
تخفیف های شگفت انگیز

در زمان هایی که کسب و کارهای ورزشی مایل به جذب بیشتر مشتری می باشند تخفیف های بالاتری به صورت شگفت انگیز در مدت زمان محدود در سایت قرار میگیرد و پس از تکمیل ظرفیت یا پایان زمان از سایت حذف می گردد . علاقه مندان به تخفیف های شگفت انگیز می توانند با مراجعه روزانه به سایت یا عضویت در خبرنامه از طریق ایمیل از این تخفیف ها با خبر شوند .